„Infobalt“ pranešimai spaudai

 • „Bitė“ pristato universalią mobiliojo e. parašo techninę bazę. 2007 m. -spalio 22 d.
  Siekdama skatinti mobiliojo elektroninio parašo plėtrą Lietuvoje, telekomunikacijų bendrovė „Bitė Lietuva“ parengė atvirą e. parašo techninę bazę, skirtą visoms šalies įmonėms ir organizacijoms. Šiuo tikslu „Bitė“ pristato universalaus mobiliojo elektroninio parašo įrankinę, leidžiančią įsidiegti elektroninį parašą ir juo naudotis kiekvienai norinčiai šalies organizacijai. Nuo šiandien, 2007 m. spalio 19 dienos, šią įrankinę galima užsisakyti ir naudoti.
 • Tarptautinėje "Infobalt" konferencija: e-valdžios ir geografinės informacijos naujienos. 2007 m. -spalio 18 d.
  Asociacija "Infobalt" jau devintus metus organizuoja tarptautinę IRT srities konferenciją, kurios tema parenkama perspektyviausia, didžiausią pridėtinę vertę rinkos dalyviams žadanti informacinių technologijų sektoriaus sritis. Šiais metais tokia tema – inovatyvios informacinės technologijos verslui ir mokslui. Spalio 23 – 24 dienomis viešbutyje "Reval Hotel Lietuva" Vilniuje vyksiančios konferencijos metu bus diskutuojama šiuo metu šalyje aktualiausių informacinių technologijų klausimais.
 • Tarptautinėje "Infobalt" konferencijoje - inovatyvios technologijos verslui ir mokslui. 2007 m. -spalio 17 d.
  Šiuo metu Lietuvoje yra apie tūkstantis informacinių technologijų įmonių, kuriose dirba daugiau nei 15 tūkst. informatikos specialistų. Didžiausią indėlį į šalies ekonomiką įneša sparčiai besiplečiančios įmonės, teikiančios kompleksinius IRT sprendimus. Tačiau 90 procentų Lietuvos IRT įmonių yra smulkaus ir vidutinio verslo atstovai, kurie siekdami pradėti eksportuoti ar plėsti eksporto apimtis stokoja lėšų tarptautinei savo paslaugų ir prekių rinkodarai.
 • IT lenktynėse Lietuva – 35-a". 2007 m. -rugpjūčio 3 d.
  Pasaulyje yra nedaug šalių, kuriose yra visos sąlygos informacinių technologijų sektoriaus kokybiškam vystymuisi, ir tik JAV, Japonijoje, Pietų Korėjoje ir Didžiojoje Britanijoje sukurtos pačios palankiausios sąlygos didinti šakos konkurentingumą.
 • Lietuvoje bus tęsiamas projektas „Saugesnis internetas LT“. 2007 m. -birželio 20 d.
  Lietuvos Respublikos ryšių reguliavimo tarnyba (RRT) ir Europos Komisija (EK) pasirašė sutartį dėl projekto „Saugesnis internetas LT“ („Safer Internet LT“) vykdymo Lietuvoje pagal EK Safer Internet plus programą. Šios programos tikslas – atkreipti visuomenės dėmesį į neteisėtą informaciją internete, užkirsti kelią žalingam turiniui, skatinti saugesnį naudojimąsi internetu ir naujomis interneto technologijomis, gerinti visuomenės informuotumą, ypač akcentuojant vaikų ir paauglių apsaugą.
 • “Susisiekimo ministerija palaikys Lietuvos įmonių sukurtų intelektualinių produktų skverbimąsi į pasaulio rinką”. 2007 m. -birželio 1 d.
  Birželio 1 d., Vilnius. Šiandien, asociacijos „Infobalt“ valdyba ir įmonių atstovai susitiko su Lietuvos Susisiekimo ministerijos vadovais ir atsakingais specialistais. Šio susitikimo tikslas buvo pristatyti Lietuvos informacinių ir ryšių technologijų pramonės įmonių sukurtas naujas technologijas intelektualių transporto sistemų srityje ir aptarti ilgalaikio bendradarbiavimo (“public-private partnership”) perspektyvas, siekiant skatinti jų vystymą ir plėtrą ES mastu.
 • Europos Sąjungos parama informacinių ir ryšių technologijų projektams: galimybės, priemonės ir partnerystė. 2007 m. -balandžio 24 d.
  Pradėta įgyvendinti Europos Sąjungos 7-oji bendroji programa (7BP), kuri apims septynerių metų (2007-2013) laikotarpį. 7BP Bendradarbiavimo specifinė programa informacinių ir ryšių technologijų (IRT) srityje numato stabilią septynerių metų trukmės programą kurti ir skatinti bendradarbiavimui IRT moksliniuose tyrimuose. Vien šiai programai Europos Komisija (EK) numato skirti daugiau kaip 9 mlrd. eurų, t.y. daugiausiai lėšų iš 10 tematikų pagal Bendradarbiavimo specifinę programą, per septynerių metų laikotarpį.
 • "Cisco Expo 2007" parodoje – ateities vizijos. 2007 m. -balandžio 23 d.
  Šiemet jau antrus metus iš eilės Lietuvoje vyks "Cisco Expo" – renginys, sulaukiantis didelio informacinių technologijų bendruomenės dėmesio įvairiose Europos šalyse.
 • 2006 m. spalio 30 d. 15:00-16:00 val. „Infobalt“ konkursų nugalėtojų apdovanojimas.
  Asociacija „Infobalt“ kviečia susirinkti š.m. spalio 30 dieną, kad sužinotume, kas šiais metais pelnė tradicinių konkursų, vykstančių parodos metu, - lietuviško ITTE produkto ir ITTE žunalisto - geriausiųjų vardą. Renginys įvyks Vilniaus miesto savivaldybės administraciniame pastate, Konstitucijos pr. 3, Vilniuje, Tarybos posėdžių salėje (II aukštas).
  Pradžia   2   3   4   5   6   7   8   9   ...   Pabaiga (20)