„Infobalt“ pranešimai spaudai

 • Šiemet „Tieto“ Lietuvoje planuoja įdarbinti iki 50 darbuotojų. 2010 m. -gegužės 4 d.
  Viena didžiausių Europoje informacinių technologijų (IT) paslaugų bendrovių „Tieto“ šiemet planuoja aktyvią plėtrą Lietuvoje. Per 2010 metus kompanija, kurios lietuviškoje atstovybėje šiuo metu dirba apie 190 specialistų, jų skaičių ketina padidinti ketvirtadaliu iki apytikriai 240-ies žmonių.
 • „INFOBALT“ pristatys Lietuvą Kanadoje ir JAV. 2010 m. -balandžio 30 d.
  Siekdama pristatyti Lietuvos IT verslą ir šalies pasiekimus šioje srityje, užmegzti bendradarbiavimą, „INFOBALT“ asociacijos delegacija pirmadienį pradės vizitą Kanadoje ir Jungtinėse Valstijose.
 • Lietuvos ir Baltarusijos IT asociacijos telkia jėgas. 2010 m. -balandžio 28 d.
  Lietuvos informacinių ir ryšių technologijų (IRT) įmones vienijanti asociacija "INFOBALT" sustiprino bendradarbiavimą su Baltarusijos IT asociacija "Infopark" ir kartu sieks pasinaudoti viena kitos privalumais, įgyvendinant tarptautinius IT projektus.
 • VRM ir asociacija "Infobalt" bendradarbiaus plėtojant e. parašo galimybes. 2010 m. -balandžio 27 d.
  Vidaus reikalų ministras Raimundas Palaitis šiandien susitiko su asociacijos "Infobalt" prezidentu Evaldu Kulboku ir kitais valdybos nariais aptarti elektroninio parašo, kurį generuoja naujausio pavyzdžio asmens tapatybės kortelėse įdiegtas sertifikatas, galimybių plėtrą.
 • IT kompanijų vadovai grįžta į mokyklas dalintis patirtimi. 2010 m. -kovo 19 d.
  Beveik dvi dešimtys IT kompanijų vadovų skirtingų Lietuvos miestų mokyklose kovo mėnesį susitinka su moksleiviais tam, kad pristatytų dabartines IT sektoriaus teikiamas galimybes, aptartų karjeros perspektyvas ir dalintųsi patirtimi. Vadovai, lankydami savo buvusias mokyklas, ragina vyresnių klasių moksleivius drąsiau rinktis su IT susijusias specialybes. „Vadovai – atgal į mokyklas“ yra viena iš iniciatyvos „E. įgūdžių savaitė“ dalių, kurios metu verslo atstovai aktyviai įsitraukia į diskusiją su moksleiviais ir akcentuoja IT įgūdžių svarbą šiandieninėje visuomenėje.
 • Jaunimas skatinamas atsigręžti į informacinių technologijų specialybes. 2010 m. -kovo 3 d.
  Šią savaitę Lietuvoje, kaip ir visoje Europoje, startuoja projektas „E.įgūdžių savaitė“, kurį inicijuoja Europos Komisija. Šio projekto metu specialiais renginiais, diskusijomis ir iniciatyvomis jaunimui bus atskleidžiamos informacinių technologijų specialybių teikiamos galimybės, rinkos poreikiai ir e.įgūdžių svarba konkurencingoje darbo rinkoje. Lietuvoje šį projektą koordinuoja asociacija INFOBALT kartu su Švietimo informacinių technologijų centru (ITC). Kampanijos, kuri Lietuvoje vyks visą kovo mėnesį, globėjas – Švietimo ir mokslo ministras Gintaras Steponavičius.
 • „INFOBALT“ narių mokymai padeda IT srities specialistams prisitaikyti prie rinkos pokyčių. 2009 m. -gruodžio 22 d.
  Asociacija „INFOBALT“ kartu su 52 Informacijos ir ryšių technologijų (IRT) sektoriaus įmonėmis, „INFOBALT“ narėmis, įgyvendina darbuotojų mokymų projektą. Trejus metus truksiančio projekto vertė – daugiau nei 17 mln. litų, projektui įgyvendinti skirta beveik 13,8 mln. litų Europos Sąjungos parama. Projekto SFMIS Nr.: VP1-1.1-SADM-01-K-01-564
 • Asociacija „INFOBALT“ švenčia 15-kos metų jubiliejų. 2009 m. -lapkričio 27 d.
  Asociacija „INFOBALT“, vienijanti Lietuvos informacinių ir ryšių technologijų įmones (IRT), bei mokslo ir studijų institucijas švenčia 15-kos metų jubiliejų. Per 15 metų IRT produkcijos eksportas išaugo iki 1,95 mlrd. litų, šio sektoriaus indėlis į Lietuvos BVP kasmet sudaro daugiau kaip 10 mlrd. litų.
 • Susisiekimo ministras E. Masiulis: "Kokybiškas ir artimas internetas gyventojams padeda taupyti laiką ir pinigus". 2009 m. -spalio 30 d.
  Per artimiausius dvejus metus šiuolaikinės plačiajuosčio ryšio paslaugos taps papildomai prieinamos daugiau kaip 600 tūkstančiams atokių Lietuvos vietovių gyventojų. Tokią galimybę suteiks antrasis projekto RAIN etapas – "Kaimiškųjų vietovių švietimo ir informacinių technologijų tinklas: "paskutinės mylios" prieigos etapas". Įgyvendinus šį projektą, šalyje iš esmės bus panaikinta miesto ir kaimiškųjų vietovių skaitmeninė atskirtis.
 • IT sektoriaus eksporto apimtis planuojama padidinti 200 mln. litų. 2009 m. -spalio 26 d.
  Asociacijos „INFOBALT“ eksporto komitetas paruošė Informacijos ir ryšių technologijų (IRT) sektoriaus eksporto skatinimo programą, kurią pristatė Ūkio ir Užsienio reikalų ministerijoms. Įgyvendinus šią programą, tikimasi, kad Lietuvos IRT sektoriaus eksportas per trejus metus išaugs 10 proc., t.y. 200 mln. litų.
 • IRT įmonėse didžiausią paklausą turi projektų vadybininkai ir analitikai. 2009 m. -spalio 24 d.
  Asociacija „INFOBALT“ kartu su 52 Informacijos ir ryšių technologijų (IRT) sektoriaus įmonėmis, „INFOBALT“ narėmis, įgyvendina darbuotojų mokymų projektą. Trejus metus truksiančio projekto vertė – daugiau nei 17 mln. litų, projektui įgyvendinti skirta beveik 13,8 mln. litų Europos Sąjungos parama. Projekto SFMIS Nr.: VP1-1.1-SADM-01-K-01-564
 • Papildytos HP lazerinių spausdintuvų serijos dėmesio centre – aplinkosauginės savybės. 2009 m. -spalio 19 d.
  Hewlett-Packard (HP) papildė lazerinių verslo spausdintuvų seriją, pridėdama du naujus spalvotus spausdintuvus: didelėms organizacijoms skirtą "HP Colour LaserJet Enterprise CP4525", smulkioms ir vidutinėms įmonėms tinkantį "HP Colour LaserJet Professional CP5225" ir monochrominį spausdintuvą "HP LaserJet Enterprise P3015", pritaikytą įmonėms, kurioms svarbi dokumentų kokybė ir saugumas.
 • Aptartos Lietuvos ir Baltarusijos bendradarbiavimo galimybės IT sektorių srityje. 2009 m. -rugsėjo 22 d.
  Tarptautiniame Lietuvos – Baltarusijos ekonomikos forume Lietuvos IT įmones vienijanti asociacija „INFOBALT“ ir Baltarusijos Mokslo – technologijų asociacijos „Infopark“ atstovai aptarė abiejų šalių bendradarbiavimo galimybes. Asociacijos „Infopark“ direktorius Vladimir Basko išreiškė viltį, kad Lietuva ir Baltarusija taps tiltu tarp Europos Sąjungos ir Rytų.
 • Lietuvos IT įmonės ieškos bendradarbiavimo galimybių Turkmėnistane. 2009 m. -rugsėjo 15 d.
  Ūkio viceministro Mindaugo Petrausko vadovaujama delegacija šiandien pradeda savo vizitą Turkmėnistane. Lietuvos atstovai dalyvaus tarptautiniame renginyje, kuriame bus pristatomos Turkmėnistano investicijos į Informacijos ir ryšių technologijų (IRT) projektus. Iki 2011 m. vien IRT projektų įgyvendinimui Turkmėnistanas planuoja išleisti 800 mln. USD.
 • Asociacijos "INFOBALT" gretas papildė 22 IRT bendrovės. 2009 m. -sausio 12 d.
  Nacionalinį informacinių ir ryšių technologijų (IRT) sektorių atstovaujanti asociacija "INFOBALT" vienija 120 Lietuvos IRT sektoriaus įmones bei organizacijas. 2008 metais į asociacijos veiklą įsijungė dar 22 Lietuvos IRT bendrovės: "Agmis" UAB, "Aiva sistema" KŪB, "Associates" UAB, "Baltijos informacinės sistemos" UAB, "Baltsoft" UAB, "BMS sprendimai" UAB, "Coral Solutions" UAB, "EVP International" UAB, "Exigen Services Lietuva" UAB, "Idamas" UAB, "Interversija" UAB, "Iterija" UAB, "GetJar Baltic" UAB, "Elgerta" UAB, "Lonus Technologies" UAB, "Mediaworks" UAB, "Telekonta" UAB , "TEV" UAB, "Uniplicity" UAB, "Verticus" UAB, "VTEX" UAB, "Wilibox" UAB.
 • WITSA: internetas privačiajame sektoriuje. 2008 m. -gruodžio 5 d.
  Pasaulio informacinių technologijų ir paslaugų asociacija (WITSA) mano, kad internetas turi ir toliau klestėti atviroje ir konkurencingoje rinkoje, neribojamas bereikalingo reguliavimo. WITSA palaiko privataus sektoriaus iniciatyvas, kad būtų kuriami ir tiekiami rinkos sprendimai, skirti įveikti internetui ir jo vartotojams iškilusius iššūkius. Sprendimas dėl šio pranešimo Interneto valdymo forumui (IGF) buvo priimtas pasauliniame WITSA viešosios politikos susitikime, vykusiame Haiderabade, Indijoje, 2008 m. gruodžio mėn. 2 d
 • Išrinkti geriausi lietuviški IRT produktai. 2008 m. -lapkričio 18 d.
  Lapkričio 17-18 d. Vilniuje vykstančioje parodoje "INFOBALT 2008" buvo išrinkti šių metų geriausi lietuviški IRT produktai. Konkurso "Geriausias lietuviškas IRT produktas" dalyviai šiemet varžėsi dviejose kategorijose: aparatinės ir programinės IRT įrangos bei geriausios el. paslaugos. Iš viso konkursui paraiškas pateikė 12 bendrovių.
  Pradžia   2   3   4   5   6   7   ...   Pabaiga (20)