English  NariaiParodosSpaudos centras 
PradžiaApie musNaujienos Rinkos tyrimai 
 

Asociacijoje "Infobalt"

BAIP grupė perka 100 proc. "Norway Registers Development" akcijų. 2011 m. spalio 21 d.
Investicijų į informacijų technologijų (IT) rinką bendrovė BAIP grupė perka Norvegijos įmonę "Norway Registers Development". Pastaroji bendrovė jau 15 metų dalyvauja kuriant įvairių šalių registrų reformas, konsultuoja diegiant informacines sistemas. Jos veikla apima procesus nuo politinių įsipareigojimų iki projektų rengimo, įgyvendinimo, palaikymo ir vykdymo bei registro operacijų priežiūros.

5000 žmonių atsivers galimybės įsidarbinti ir kilti karjeros laiptais. 2011 m. spalio 17 d.
Didesnė tikimybė įsidarbinti, pradėti verslą ar kilti karjeros laiptais - šios galimybės atsiveria asmenims, kurie įgyja kompiuterinio raštingumo žinių. Asociacija "INFOBALT" nuo spalio 1-osios vykdo projektą "Gyvenk ir dirbk naujai", kurio metu bus apmokama virš 5000 žmonių, didžiausią dėmesį skiriant kaimo vietovėse gyvenantiems asmenims virš 45 metų amžiaus. Remiantis darbo biržos duomenimis, tikimybė susirasti darbą žmonėms, kurie geba naudotis kompiuteriu, elektroninėmis paslaugomis ir yra sukaupę kitų su technologijomis susijusių žinių, padidėja nuo 45 iki 64 proc.

Lietuvos IT įmonės prisistato pasaulinėje parodoje JAV. 2011 m. spalio 17 d.
Asociacijos "INFOBALT" nariai spalio 11-13 dienomis pirmąkart dalyvauja JAV San Diege vykstančioje pasaulinėje parodoje "CTIA ENTERPRISE & APPLICATIONS". Lietuvos įmonės renginio metu pristatys pažangius mobilaus sektoriaus sprendimus bei oganizacijas potencialiems verslo partneriams, investuotojams ir technologijų specialistams. Jau penkioliktus metus rengiamos parodos metu vyks ir viena didžiausių pasaulyje IT sektoriaus konferencijų, kurioje planuoja dalyvauti per 15 000 informacinių technologijų specialistų.

"Microsoft" sprendimai: laisvė rinktis kada ir iš kur dirbti. 2011 m. spalio 17 d.
Artimiausiais mėnesiais "Microsoft" Lietuvoje pristatys net keletą naujų debesijos produktų. Aukščiausius saugumo reikalavimus atitinkantys, patikimą prieigą prie duomenų iš bet kurios vietos ir bet kuriuo metu užtikrinantys sprendimai iš esmės keis vartotojų darbo ir laisvalaikio įpročius. Organizacijos galės sutaupyti IT priežiūrai skiriamų lėšų, efektyviau organizuoti veiklą, taip pat sukurti lankstesnes sąlygas darbuotojams.

"INFOBALT" skatins platesnį Turkmėnistano rinkos atsivėrimą. 2011 m. rugsėjo 14 d.
Šiandien, rugsėjo 14 d., asociacija "INFOBALT" pradeda verslo misiją Turkmėnistane, kur dalyvaus tarptautinėje informacinių technologijų sektoriaus parodoje "Turkmentel 2011". Antrus metus iš eilės parodoje dalyvaujančią asociaciją šiais metais atstovaus dešimt įmonių iš Lietuvos.Užmezgus bendradarbiavimą su Turkmėnistanu, dalis asociacijos "INFOBALT" įmonių jau eksportuoja savo paslaugas į šią šalį, tačiau šių metų misijos tikslas – paskatinti augančią Turkmėnistano rinką dar plačiau atsiverti lietuviškai produkcijai bei idėjoms.

Tarptautiniai mokymai – nuo rinkos tendencijų iki tarptautinės partnerystės. 2011 m. rugpjūčio 19 d.
Asociacijos "Infobalt" vykdomame darbuotojų mokymų projekte dalyvaujančių dviejų Lietuvos IRT įmonių darbuotojai vyko į jiems aktualius mokymus užsienyje: UAB "Proact Lietuva" – į NetApp Certified Data Management Administrator (NDMA) mokymus Švedijoje, UAB "Itero LT" – į TIA Community Conference Anglijoje. Rezultatai – nuo aktualių rinkos tendencijų įvertinimo iki tarptautinės partnerystės sertifikato.

XII-ojo, 2011 metų turistinio "INFOBALT" sąskrydžio rezultatai. 2011 m. rugpjūčio 2 d.

Ant socialinių mokslų pamatų kuriamos valstybės laukia rimti iššūkiai. 2011 m. liepos 19 d.
Daugiau nei 50 proc. visų pageidavimų studijuoti Lietuvos universitetuose sudaro socialinių mokslų studijų kryptys, kai tuo tarpu prašymų studijuoti technologijos mokslus kasmet mažėja ir šiemet tesiekia 10 proc. viso pageidavimų skaičiaus. Pasak verslo ir mokslo ekspertų, susiformavusi disproporcija Lietuvos aukštajame moksle turi neigiamų pasekmių jau dabar – darbo biržoje registruojama daugiausia socialinius mokslus baigusių bedarbių, kurie tampa našta valstybei ir visuomenei.

Įmonių vadovai moksleiviams – apie galimybes, karjerą ir saugumą. 2011 m. liepos 14 d.
Asociacija "INFOBALT" ir informacinių technologijų (IT) bendrovė "Microsoft" organizavo socialinę iniciatyvą, kurios metu moksleiviai 38-iose Lietuvos mokyklose turėjo galimybę susitikti su IT bendrovių vadovais ir specialistais. Organizatoriai žada iniciatyvą tęsti ir ateinančiais metais kartu su partneriais kitose Europos valstybėse.

Verslo ekspertas: Populiariųjų mokslų gerbėjai rizikuoja papildyti bedarbių gretas. 2011 m. liepos 13 d.
Daugelis studentų ir toliau renkasi "prestižinių" populiariųjų socialinių mokslų studijų kryptis, rodo pirminiai Lietuvos aukštųjų mokyklų asociacijos bendrajam priėmimui organizuoti (LAMA BPO) paskelbti pageidavimų į universitetus sąrašai. Paskutinius keletą metų geidžiamiausių studijų penketuke išsirikiuoja socialinių mokslų atstovės – teisė ir įvairios vadybos bei finansų ir ekonomikos studijų programos, tad tikėtina, jog tokios tendencijos išliks ir šiemet.

Lietuvos moterys raginamos drąsiau žengti į informacines technologijas. 2011 m. birželio 29 d.
Š.m. birželio 28 d. bendrovė „Microsoft Lietuva" informacinių technologijų ir kitose srityse dirbančioms moterims pristatė naująją iniciatyvą „Opening Windows". Ja siekiama atkreipti Lietuvos moterų dėmesį į palankias darbo galimybes informacinių technologijų srityje, supažindinti visuomenę su sėkmingiausiomis Lietuvos IT specialistėmis, taip pat suteikti moterims profesionalėms galimybę bendradarbiauti ir keistis patirtimi.

"INFOBALT" tiesiogiai dalyvauja Mokslo, inovacijų ir technologijų agentūros (MITA) Aukštųjų technologijų plėtros programos taryboje. 2011 m. gegužės 2 d.

Lietuvos IT įmonės prisistatys Baltarusijos rinkai. 2011 m. balandžio 26 d.
Šiandien, balandžio 26 d., Minske prasidedančioje tarptautinėje parodoje TIBO 2011 Lietuvos IT sektorių pristatys asociacija "INFOBALT" ir septyniolika jos narių. Lietuvos delegacija, dalyvaudama pirmą kartą, turi didžiausią stendą bei organizuoja specialią konferenciją. Parodos metu planuojama daugiau kaip 200 verslo susitikimų. Kartu su įmonių atstovais TIBO 2011 dalyvaus Susisiekimo viceministras Rimvydas Vaštakas.

Tarptautinėse parodose-konferencijose – vertinga patirtis ir naudingi kontaktai. 2011 m. balandžio 12 d.
Asociacijos „INFOBALT" vykdomame darbuotojų mokymų projekte dalyvaujančių dviejų Lietuvos IRT įmonių darbuotojai vyko į pasaulinio masto parodas-konferencijas: UAB „Lexnet" - į „The Legal IT Show" Londone, o UAB „Lema" - į „CeBIT 2011" Hanoveryje. Čia jos įgijo vertingos patirties ir užmezgė naudingų kontaktų.

„INFOBALT“ išrinko geriausius jaunųjų mokslininkų darbus. 2011 m. kovo 25 d.
Šiandien, kovo 25 d., Lietuvos mokslų akademijoje asociacija „INFOBALT“ įteikia pirmąsias paskatinamąsias stipendijas jauniesiems mokslininkams. Tokiu būdu asociacija siekia paskatinti aktualius mokslinius tyrimus ir plėsti bendradarbiavimą tarp Lietuvos mokslo ir verslo bendruomenių.

Tarptautinėje parodoje asociacijos "INFOBALT" narių žvalgytuvės ir naujų rinkų paieškos. 2011 m. kovo 1 d.
Vasario 14–17 d., asociacijos "INFOBALT" nariai ir atstovai dalyvavo konferencijoje "GSMA Mobile World Congress 2011". Inovatyvių IT ir mobiliųjų operatorių iš viso pasaulio renginyje asociacijos nariai pristatė naujų produktų bei sprendimų. Planuojama, kad 2012 m. šiame renginyje asociacija "INFOBALT" atstovaus Lietuvą, pristatydama jungtinį šalies stendą.

Baltijos regiono lyderio marškinėliai – UAB "Blue Solutions". 2011 m. kovo 1 d.
Praėjusią savaitę paskelbti Microsoft Baltic finansinių metų pirmojo pusmečio Microsoft Dynamics partnerių veiklos rezultatai: UAB "Blue solutions" tapo geriausiu Microsoft Dynamics AX partneriu ne tik Lietuvoje, bet ir Baltijos šalyse.

Lietuviai - per žingsnį nuo didžiausio technologijų konkurso finalo. 2011 m. vasario 18 d.
Rekordinis skaičius Lietuvos atstovų savo IT žiniomis aplenkė daugiau nei 5000 varžovų iš viso pasaulio ir dabar tėra per vieną žingsnį nuo didžiausio technologijų konkurso "Microsoft" "Imagine Cup" finalo Jungtinėse Amerikos Valstijose. Šiemet net aštuoni IT specialistai iš Lietuvos parodė savo pranašumą "Imagine Cup" "IT iššūkio" rungtyje ir dabar stos ginti Lietuvos garbę paskutiniame etape prieš didįjį finalą.

Lietuvos IT įmonės stiprina savo pozicijas tarptautiniuose mokymuose. 2011 m. vasario 18 d.
Lietuvos IT įmonės dalyvaudamos tarptautiniuose mokymuose stiprina savo darbuotojų kompetencijas ir įgytų žinių pagrindu tobulina esamus ir kuria naujus produktus. Asociacijos "INFOBALT" vykdomame darbuotojų mokymų projekte dalyvaujančių UAB "Baltijos programinė įranga" ir UAB "Sekasoft" darbuotojai vyko į specialiuosius mokymus užsienyje ir įgijo žinių bei patirties, leidžiančios jų įmonėms stiprinti pozicijas IT srityje.

"INFOBALT" jaunuosius tyrėjus skatins stipendijomis. 2011 m. vasario 8 d.
Šiandien Lietuvos IRT įmonių asociacija "INFOBALT" Lietuvos mokslų akademijos organizuotoje pirmojoje Jaunųjų mokslininkų konferencijoje pristatė vardines "INFOBALT" stipendijas, kurios bus teikiamos kiekvienais metais geriausiais pripažintų mokslinių tiriamųjų darbų autoriams – jauniesiems mokslininkams. Vardinėmis stipendijomis siekiama paskatinti aktualius mokslinius tyrimus IRT srityje, intensyvų IRT taikymą atliekant tyrimus kitose dalykinėse srityse bei plėsti bendradarbiavimą tarp Lietuvos mokslo ir verslo bendruomenių.

 Pradžia  2  3  4  5 ... Pabaiga (19) 

 

 

 

Greitai

-
Kontaktai Asociacija INFOBALT, Akademijos g. 2 - 519/520, LT-08412 Vilnius.
Tel.: (8-5) 2 622 623, faksas: (8-5) 2 622 624. El. paštas: office (eta) infobalt.lt
^ Į viršų
Copyright © asociacija „Infobalt“, visos teisės saugomos