English  NariaiParodosSpaudos centras 
PradžiaApie musNaujienos Rinkos tyrimai 
 

"Microsoft" savo partneriams pristatė "debesų" technologijų progresą

Šią savaitę Los Andžele vykusioje Pasaulinėje "Microsoft" partnerių konferencijoje korporacijos vadovai pristatė tarptautines "debesų" kompiuterijos plėtros programas, kurios skatins paslaugų "debesyje" naudojimąsi ir kūrimą. Renginyje, kuriame dalyvavo 15 tūkst. partnerių, buvo apdovanoti ir kiekvienos šalies geriausi metų partneriai. Lietuvoje geriausia šiemet pripažinta "Softera Baltic" komanda.

Konferencijos metu "Microsoft" pranešė, jog prasidėjo "Office" programų paketo "debesyje" –"Office 365" – testavimas. Jau daugiau nei 50 tūkst. bendrovių visame pasaulyje įsidiegė "Office 365" paslaugą, o kai kurios pranešė planuojančios naudoti ją ateityje. Konferencijoje pristatytos ir programos, skirtos "debesų" kompiuterijos plėtrai, "Microsoft" partneriams buvo pasiūlyta tiek piniginių paskatinimų, tiek įrankių ir instrukcijų palengvinančių perėjimą prie paslaugų "debesyse".

2011 metų "Microsoft" partnerio titulą Lietuvoje laimėjo "Softera Baltic"

Pasaulinėje "Microsoft" partnerių konferencijoje metų partneriu Lietuvoje buvo išrinkta įmonė "Softera Baltic", dirbanti su "Microsoft Dynamics" NAV bei CRM programine įranga. "Visus metus naudojomės "Microsoft" suteikiamais ištekliais – mokymais, konferencijomis, seminarai ir tapome pripažintais metų "Microsoft" programinės įrangos ekspertais Lietuvoje. "Microsoft" partneriais esame trejus metus, per kuriuos gavome "Microsoft Gold Certified Partner" statusą, bei "Microsoft Dynamics NAV" partnerio Lietuvoje apdovanojimą. Bendras kokybės įvertinimas šalies mastu patvirtino, kad tobulėjame tinkama linkme", – sakė "Softera Baltic" marketingo vadovė Vaida Kepežinskienė.

Lietuvos įmonės atstovai "Microsoft" partnerių konferencijoje užmezgė naujų verslo ryšių bei susipažino su naujais produktais, kurie gali greitai atkeliauti ir į Lietuvos rinką. "Didžiuojamės, kad mūsų įmonė įvertinta ne tik "Microsoft" atstovo Lietuvoje, bet ir pasaulinių korporacijos teisėjų. Lietuvos įmonėms planuojame pasiūlyti ne tik "Microsoft Dynamics" NAV bei CRM, bet ir BI sprendimus", – sakė konferencijoje dalyvavęs "Softera Baltic" produktų ekspertas Kęstutis Skrodenis.

"Debesų" kompiuterijos specialistų padvigubėjo

Į Pasaulinę "Microsoft" partnerių konferenciją Los Andžele šiemet susirinko daugiau nei 15 tūkst. "Microsoft" partnerių iš viso pasaulio. "Microsoft" partnerių tinklą sudaro 640 tūkst. įmonių, kuriose dirba 15 mln. darbuotojų.

Per praėjusius metus išaugo "debesų" kompiuterijos paslaugų paklausa, todėl beveik dvigubai padidėjo "Microsoft" partnerių dirbančių šioje srityje. Šiuo metu "Microsoft" partnerių tinkle yra 41 tūkst. kompanijų ir 300 tūkst. specialistų, teikiančių "debesų" kompiuterijos paslaugas.

"Infobalt" asociacijos Lietuvoje inovacijų vadovas Andrius Plečkaitis teigia, kad "Microsoft" į rinką nešamos inovacijos daro įtaką ir IT įmonėms Lietuvoje. "Korporacija "Microsoft" yra sukūrusi vieną iš pažangiausių programavimo aplinkų, kuri užtikrina jos partneriams plačias produktų kūrimo galimybes. Didžioji dalis Lietuvos IT įmonių naujus produktus kuria "Microsoft" aplinkoje, todėl tarptautiniai pokyčiai, susiję su "debesų" technologijomis, bus jaučiami ir Lietuvoje", – sakė A. Plečkaitis.

"Office 365" keičia IT įmonių verslo modelį

Partnerių konferencijoje "Microsoft" pristatė pirmuosius "Office 365" atsiperkamumo rezultatus. "Microsoft" užsakymu atlikto tyrimo metu paaiškėjo, kad vidutinio dydžio verslui "Office" programų paketo "debesyje" investicijų grąža yra 300 proc. pasiekiama vos per du mėnesius.

Pasak "Microsoft Bussiness Solutions" prezidento Kirilo Tatarinovo, nuo 2011 m. ketvirto ketvirčio "Office 365" bus pateikiamas su "Microsoft Dynamics CRM Online" klientų valdymo sistema. "Klientų valdymo sistemų sąveika su "debesų" programomis, tokiomis kaip "Office 365" ar "Windows Azure", suteikia partneriams neįkainojamą pranašumą. Klientams galima pasiūlyti pilną programinės įrangos "debesyse" paketą ir auginti pajamas", – sakė K. Tatarinovas.

"Mūsų partneriai, kurie pirmieji nusprendė perkelti savo paslaugas į "debesį", iš pagrindų keičia IT įmonių verslo modelį. Nuo vienkartinių paslaugų ir produktų pardavimų įmonės pereina prie pastovių pajamų šaltinių ir stabilaus augimo", – sakė "Microsoft Office" prezidentas Kurtas DelBenas.

"Microsoft" imasi skatinimo priemonių "debesų" kompiuterijos plėtrai

Privačių ir viešųjų kompiuterių "debesų" plėtrai "Microsoft" skiria didelį dėmesį, todėl šiemet Pasaulinėje partnerių Konferencijoje pranešė apie 8 naujas skatinimo programas. Didžiausią piniginį, 20 mln. JAV dolerių, paskatinimą "Microsoft" skyrė valdymo ir virtualizacijos žinių ugdymui. Partneriai bus skatinami ugdyti "debesų" technologijų kūrimo įgūdžius ir kurti savo privačius "debesų" kompiuterijos sprendimus. "Microsoft" įsipareigojo visiems "Gold Certified Partner" statusą turintiems partneriams grąžinti 30 proc. kiekvieno privataus "debesies" kūrimo išlaidų.

Be piniginių paskatinimų, "Microsoft" partneriams visame pasaulyje suteikė įrankių ir gidų, kaip pelningai pereiti prie "debesų" kompiuterijos paslaugų. Taip pat, partneriams pritaikytos specialios sąlygos prisijungimui prie "Software Advisory" programos.

2012 m. Pasaulinė "Microsoft" partnerių konferencija vyks Toronte.

Kontaktinis asmuo:
Nerijus Petrauskas
Projektų vadovas
Integrity PR
Tel.: +37052685135
nerijus (eta) integrity.lt

Atnaujinta: 2011.07.18

 

 

 

Greitai

-
Kontaktai Asociacija INFOBALT, Akademijos g. 2 - 519/520, LT-08412 Vilnius.
Tel.: (8-5) 2 622 623, faksas: (8-5) 2 622 624. El. paštas: office (eta) infobalt.lt
^ Į viršų
Copyright © asociacija „Infobalt“, visos teisės saugomos