English  NariaiParodosSpaudos centras 
PradžiaApie musNaujienos Rinkos tyrimai 
 

Startuoja debesų kompiuterijos tinklaraštis "įDebesis"

Nepriklausomi tinklaraštininkai ir informacinių technologijų (IT) specialistai sukūrė specializuotą tinklaraštį (angl. blog) "įDebesis" – idebesis.bridge2cloud.lt. Tinklaraščio autoriai rengs šviečiamojo pobūdžio įrašus sparčiai populiarėjančios debesų kompiuterijos ir kitomis IT temomis. Projektą remia holdingas Blue Bridge Baltic, teikiantis dinamines IT paslaugas bridge2cloud.

"Informacinėms technologijoms sparčiai žengiant į priekį, "karščiausias" jų naujienas siekiame aptarti tinklaraštyje, kuris turėtų būti aktualus ne tik specialistams, bet ir visiems, kurie savo gyvenime susiduria su IT. Debesų kompiuterija šiuo metu yra pažangiausias paslaugų, naudojančių informacines technologijas, teikimo būdas, todėl ši tema tinklaraštyje bus analizuojama aktyviausiai. Tikimės, kad "įDebesis" taps ne tik įdomios ir naudingos informacijos šaltiniu, bet ir patogia erdve dalintis įžvalgomis bei nuomonėmis apie IT naujoves", – teigia Aldas Glemža, holdingo "Blue Bridge Baltic"verslo plėtros direktorius.

Pasak A. Glemžos, siekiant, kad tinklaraštyje būtų kuo įvairesnių įrašų debesų kompiuterijos tema, nuomonėmis kviečiami pasidalinti tiek IT specialistai, tiek nepriklausomi tinklaraštininkai.

Tinklaraštyje bus vystomos įvairios temos – nuo praktinių debesų kompiuterijos paslaugų bandymų iki aktualiausių technologijų naujienų. Taip pat ketinama rengti interviu su įvairių įmonių vadovais apie požiūrį į technologijas ir jų suteikiamas galimybes verslo plėtrai.

Apie Blue Bridge Baltic UAB

Holdingas Blue Bridge Baltic UAB veiklą pradėjo 2011 metų sausio 1 dieną. Holdingas vienija tris IT įmones – "Blue Bridge", "Blue Bridge Code" ir "Blue Bridge Bond".

Holdingui Blue Bridge Baltic UAB priklauso dalis bendrovių "Blue Solutions" ir "Blue Consultancy" akcijų.

Plačiau – www.bluebridge.lt, www.bridge2cloud.lt, http://idebesis.bridge2cloud.lt/

Kontaktinis asmuo:
Gintautė Arlauskaitė
Marketingo vadybininkė
Blue Bridge Baltic UAB
Mob. tel.: +370 615 17505
Tel.: +370 5 252 6083
Faksas: +370 5 252 6069
gintaute.arlauskaite (eta) bluebridge.lt

Atnaujinta: 2011.07.15

 

 

 

Greitai

-
Kontaktai Asociacija INFOBALT, Akademijos g. 2 - 519/520, LT-08412 Vilnius.
Tel.: (8-5) 2 622 623, faksas: (8-5) 2 622 624. El. paštas: office (eta) infobalt.lt
^ Į viršų
Copyright © asociacija „Infobalt“, visos teisės saugomos