English  NariaiParodosSpaudos centras 
PradžiaApie musNaujienos Rinkos tyrimai 
 

Baltijos regiono lyderio marškinėliai – UAB "Blue Solutions"

Praėjusią savaitę paskelbti Microsoft Baltic finansinių metų pirmojo pusmečio Microsoft Dynamics partnerių veiklos rezultatai: UAB "Blue solutions" tapo geriausiu Microsoft Dynamics AX partneriu ne tik Lietuvoje, bet ir Baltijos šalyse.

UAB " Blue solutions" pažymėta kaip stabiliausiai auganti kompanija su aiškiomis nuostatomis ir kryptimis, negailinti investicijų į sritis, kurių žinių artimiausioje ateityje prireiks Lietuvos ūkiui.

"Džiugu, jog kryptingos pastangos neša vaisių: tampame progresyviausio Microsoft produkto Dynamics AX lyderiais. Microsoft tai pripažįsta ir aukštai vertina. Prieš metus pasirinkta kryptis nukreipti visą dėmesį būtent į AX, sutelkti geriausius specialistus ir žinias, pasiteisino: tai naudinga ir mūsų klientams, ir įmonei", - džiaugiasi įmonės direktorius Algimantas Brazauskas.

"Blue solutions" marketingo vadovas Ainis Razma tikina, jog Lietuvoje ir Baltijos šalyse vis daugiau įmonių renkasi naujausius, pažangiausius produktus, todėl Dynamics AX populiarumas ir pasitikėjimas juo vis didėja. "Įmonė ir toliau dės visas įmanomas pastangas, kad klientai gautų pačią progresyviausią informaciją ir patirtį. Partnerystė su IT paslaugų lyderiais bet kurioje pasaulio dalyje ir toliau išliks strategine įmonės kryptimi", - teigia jis.

UAB "Blue Solutions" 2009 metais įkūrė Lietuvos IT rinkos senbuviai. Įmonė yra sertifikuotas Microsoft Dynamics partneris Lietuvoje ir diegia, prižiūri bei nuomoja Microsoft Dynamics AX verslo valdymo sistemas. UAB "Blue Solutions" yra INFOBALT asociacijos narė, taip pat - vienintelė Lietuvos įmonė, priklausanti tarptautiniam MS Dynamics AX diegėjų aljansui AxPact.

Kontaktinis asmuo:
Ainis Razma
Marketingo vadovas
UAB "BLUE SOLUTIONS"
Tel.: +370 5 2126613
info (eta) blue-s.lt

 

Atnaujinta: 2011.03.03

 

 

 

Greitai

-
Kontaktai Asociacija INFOBALT, Akademijos g. 2 - 519/520, LT-08412 Vilnius.
Tel.: (8-5) 2 622 623, faksas: (8-5) 2 622 624. El. paštas: office (eta) infobalt.lt
^ Į viršų
Copyright © asociacija „Infobalt“, visos teisės saugomos