English  NariaiParodosSpaudos centras 
PradžiaApie musNaujienos Rinkos tyrimai 
 

IT profesionalai sukėlė anšlagą: "Microsoft" surengtoje konferencijoje "Powered by MVP" vietų nebeliko per valandą

Vasario 18-ąją pirmą kartą Lietuvoje įvykusi informacinių technologijų konferencija "Powered by MVP" pritraukė daugiau nei 200 profesionalų. Iš pasaulyje esančių 4000 IT specialistų, turinčių "Microsoft Most Valuable Professional" (MVP) vardą, 3 gyvena Lietuvoje. Norėdami išgirsti pasaulinio lygio IT profesionalų pristatomų "Microsoft" naujovių, daugiau nei 200 informacinių sistemų administratorių ir programuotojų užsiregistravo per valandą.

Seminaro metu trys "Microsoft Most Valuable Pofessional" ekspertai iš Lietuvos, taip pat svečiai iš Latvijos ir Estijos, dalinosi savo patirtimi su gausiai susirinkusia informacinių technologijų specialistų bendruomene. Pagrindine konferencijos tema tapo debesų kompiuterija (angl. cloud computing), IT profesionalai taip pat aptarinėjo ".NET" programavimo sistemos ir kitų "Microsoft" sprendimų naujoves.

"Didžiulis susidomėjimas renginiu parodė, kad Lietuvos IT bendruomenė labai laukia "Microsoft Most Valuable Professional" vardą turinčių specialistų pranešimų. Šio vardo suteikimas IT specialistams liudiją apie aukščiausią jų kvalifikaciją, į panašius renginius visose šalyse nori patekti šimtai IT profesionalų," - apie MVP programą pasakojo jos vadovas, "Microsoft" programavimo technologijų specialistas Tautvydas Dagys. Pasak T.Dagio, "Most Valuable Professional" programa buvo sukurta siekiant įvertinti ir atsidėkoti aktyviausiems "Microsoft" technologijų specialistams už jų intensyvų darbą dalinantis žiniomis su kitais bendruomenes nariais. MVP programos dalyviai gali neribotai naudotis naujausiais "Microsoft" sprendimais ir pirmieji sužinoti apie pristatomas naujoves.

40 kalbų šnekanti ir 100 valstybių apimanti IT bendruomenė

"Microsoft" jau 21 metus teikia "Most Valuable Professional" apdovanojimus tiems, kas aktyviausiai dalinasi žiniomis apie "Microsoft" produktus. MMVP vardą gali pelnyti tik nepriklausomi IT specialistai, įrodžiusieji aukščiausią profesinę kvalifikaciją. Jie savanoriškai sprendžia kasdienes paprastų vartotojų ar profesionalų problemas, kritiškai apžvelgia technologijų naujienas, aktyviai dalyvauja IT renginiuose ir tokiu būdu kelia kitų bendruomenės narių kompetenciją. Šiuo metu Lietuvoje prestižinį "Microsoft" apdovanojimą yra pelnę trys IT ekspertai.

Prieš tris metus "Most Valuable Professional" apdovanojimą gavęs Sergejus Barinovas tarptautinio pripažinimo sulaukė besidomėdamas ".NET" sistemomis ir savo žiniomis dalindamasis tinklaraštyje. "Asmeninį tinklaraštį sukūriau norėdamas pasidalinti savo idėjomis su kitais specialistais, sakė S. Barinovas. – "Microsoft" atstovai pastebėjo mano iniciatyvą, o po kurio laiko gavau ir "Most Valuable Professional" apdovanojimą. Tai man padėjo dar labiau padidinti žinias apie ".NET", nes galėjau aktyviai išnaudoti visus "Microsoft" programos privalumus."

Geriausieji kasmet susitinka "Microsoft" būstinėje Redmonde (JAV)

"Microsoft" MVP titulu įvertinti IT specialistai įgyja daug pranašumų, kurie jiems padeda tobulėti profesionaliai. "Didžiausias šios programos privalumas – tai galimybė bendrauti ir keistis žiniomis su tarptautine specialistų bendruomene, – sakė Domantas Jovaišas, MMVP laureatas iš Lietuvos. – Nors "Microsoft" mane įvertino tik prieš metus, jau turėjau garbės sudalyvauti Baltijos MVP susitikime, kur turėjau progos susipažinti su panašiais specialistais iš Estijos ir Latvijos. Šiame renginyje surinkau neįkainojamos informacijos, tačiau labiausiai laukiu galimybės sudalyvauti pasauliniame "Most Valuable Professional" sąskrydyje, kuris kasmet vyksta Redmonde, "Microsoft" būstinėje."

"Most Valuable Professional" titulu įvertinti specialistai gali neribotai naudotis visomis "Microsoft" programomis ir net išbandyti naujausius produktus prieš jiems patenkant į rinką. "Nepaisant prieigos prie didžiulės IT specialistų bendruomenės, "Most Valuable Professional" apdovanojimas suteikia ir didžiulius techninius resursus. Galimybė naudotis visomis "Microsoft" programomis palengvina užduočių atlikimą, nes ne visada gali gauti kokybišką produktą, kai tau jo labiausiai reikia, – sakė Lietuvos "Most Valuable Professional" T. Dabašinskas. – Išankstinio produktų testavimo metu įvertiname, kaip planuojama plėtoti tam tikras sistemas, ir pateikiame savo nuomones."

Kelią į tarptautinę IT bendruomenę galima pradėti jau šiandien

Šiuo metu visame pasaulyje yra apie 4000 "Most Valuable Professional" laureatų. "Microsoft" ekspertų komisija aktyviausius IT sferos veikėjus apdovanoja keturis kartus per metus. Kandidatūras apdovanojimams gali pateikti kolegos ar kiti aktyvūs "Microsoft" produktų vartotojai. "Lietuvoje galime didžiuotis turėdami tris MVP vardą turinčius profesionalus, tačiau visada laukiame daugiau aktyvių IT specialistų. "Microsoft" pasiryžusi padėti jiems gilinti žinias ir gauti daugiau galimybių plėsti akiratį", – sakė "Microsoft" atstovas Tautvydas Dagys.

Pasiūlyti kandidatus apdovanojimui bei daugiau informacijos apie "Microsoft Most Valuable Professional" galima rasti čia.

Kontaktinis asmuo:
Vytautas Girdenis
Asistentas
Integrity PR
Tel.: +37061619614
vytautas@integrity.lt

Atnaujinta: 2011.02.23

 

 

 

Greitai

-
Kontaktai Asociacija INFOBALT, Akademijos g. 2 - 519/520, LT-08412 Vilnius.
Tel.: (8-5) 2 622 623, faksas: (8-5) 2 622 624. El. paštas: office (eta) infobalt.lt
^ Į viršų
Copyright © asociacija „Infobalt“, visos teisės saugomos