English  NariaiParodosSpaudos centras 
PradžiaApie musNaujienos Rinkos tyrimai 
 

Lietuvos bendrovė modernizuos Armėnijos AE

Lietuviško kapitalo bendrovė „Baltijos informacinės sistemos“ kitais metais modernizuos Armėnijos atominę elektrinę (AE). Sandorio vertė siekia 1 mln. eurų (3,45 mln. Lt).

„1976 metais Rusijos statyta Armėnijos AE neturi rezervinio avarinio stabdymo pulto ir poavarinės monitoringo sistemos. Mūsų darbas – šias sistemas įdiegti, kad Armėnijos AE atitiktų visus šiuolaikinius atominių elektrinių saugumo reikalavimus“, – teigia „Baltijos informacinės sistemos“ generalinis direktorius Kastytis Butkus.
Pasak K.Butkaus, Armėnijos AE modernizacijos projektas suteiks įmonei ne tik naują patirtį, bet ir ateityje užtikrins sėkmingą įmonės plėtrą NVS.

„Turime klientų ir JAV, ir D.Britanijoje, tačiau manome, kad NVS yra rinka, kurioje dar yra ką nuveikti. Planuojame ir toliau aktyviai dirbti šiame regione: šiuo metu pokalbiai vyksta dėl naujų projektų Kazachstane, Azerbaidžane ir kt. NVS šalyse“, – pažymi įmonės vadovas.

Anot įmonės, ji yra vienintelė bendrovė Lietuvoje, kurianti atominės energetikos stebėsenos ir valdymo sistemas. „Baltijos informacinės sistemos“ vykdė modernizavimo darbus ne tik Ignalinos AE, bet ir Rusijoje esančiose Kalinino, Leningrado, Balakovo, Smolensko AE.

Atnaujinta: 2010.12.17

 

 

 

Greitai

-
Kontaktai Asociacija INFOBALT, Akademijos g. 2 - 519/520, LT-08412 Vilnius.
Tel.: (8-5) 2 622 623, faksas: (8-5) 2 622 624. El. paštas: office (eta) infobalt.lt
^ Į viršų
Copyright © asociacija „Infobalt“, visos teisės saugomos