English  NariaiParodosSpaudos centras 
PradžiaApie musNaujienos Rinkos tyrimai 
 

UAB "Sintagma" paslaugų apimtys 2007 m. išaugo beveik dvigubai

2008 m. kovo 26 d. Vilnius. Informacinių sistemų ir programinės įrangos kūrimo bendrovės UAB "Sintagma" 2007 m. suteiktų paslaugų apimtys išaugo 97 % palyginus su praėjusiais metais ir pasiekė 16,2 mln. litų. Bendrovės pajamos iš pagrindinės veiklos išaugo 15% ir pasiekė 22,9 mln. litų (2006 m. – 20 mln. Lt). Neaudituotais duomenimis, ikimokestinis bendrovės pelnas iš pagrindinės veiklos 2007 m. sudarė 2,95 mln. litų (2006 m.– 2,5 mln. litų).

"Pajamos iš paslaugų augo todėl, kad pernai vykdėme daug ES finansuojamų projektų bei plėtėme paslaugų teikimą Baltarusijos bibliotekų rinkai. Taip pat 2007 metais ženkliai išaugo mūsų dokumentų valdymo sprendimo "Avilys"
paklausa, kam įtakos turėjo LR Vyriausybės patvirtinti el. dokumentų naudojimo reikalavimai viešajam sektoriui", - komentuoja UAB "Sintagma" generalinis direktorius Albertas Šermokas.

Vienas didžiausių 2007 metų įvykių - rugsėjo mėn. užbaigtas sandoris dėl UAB "Sintagma" kontrolinio akcijų paketo pardavimo Lenkijos IT bendrovei "Asseco Poland S.A.". Pagal šį sandorį "Asseco Poland" įsigijo kontrolinį bendrovės akcijų paketą. Šiuo sandoriu "Sintagma" tapo didžiausios Centrinėje ir Rytų Europoje IT kompanijų "Asseco" grupės nare. Ši grupė jau veikia Lenkijos, Slovakijos, Čekijos Respublikos, Rumunijos, Serbijos ir Vokietijos rinkose.

Pasak A. Šermoko, 2008 metais bendrovės tikslas – verslo plėtra Lietuvoje ir užsienio šalyse, panaudojant savo ir "Asseco" patirtį visoje Centrinėje ir Rytų Europoje, bei stiprios IT grupės formavimas per susiliejimus bei įsigijimus.

2007 m. "Sintagma" užbaigė nacionalinės reikšmės IT projektus tokius kaip pirmosios kartos Šengeno informacinės sistemos sukūrimas, antrosios kartos Šengeno sistemos konsultavimo darbai (kartu su "Unisys"), vykdė Integralios virtualios bibliotekų informacinės sistemos sukūrimo, LR Seimo naujos konferencijų salės seimo darbo informacinės sistemos, AIKOS profesinio orientavimo informacinė sistemos Švietimo ir mokslo ministerijai, Statybos leidimų ir statybos valstybinės priežiūros informacinės sistemos (Infostatyba), Gyvybės draudimo informacinės sistemos kompanijai "SE Sampo Life Insurance Baltic", Lietuvos geografinės informacijos infrastruktūros sistema projektus bei daug kitų.

UAB "Sintagma technika" 2007 m. gegužės mėnesį akcininkų buvo visiškai išpirkta iš UAB "Sintagma", todėl abi įmonės, istoriškai turinčios tą patį vardą, nebesudaro įmonių grupės.

Apie "Sintagmą"

UAB "Sintagma" yra Lietuvos informacinių sistemų ir programinės įrangos kūrimo bendrovė, priklausanti didžiausiai Centrinėje ir Rytų Europoje IT kompanijų "Asseco" grupei. Ji specializuojasi didelių IT projektų srityje, kurdama programinę įrangą ir specializuotus sprendimus viešojo administravimo, draudimo, dokumentų ir turinio valdymo bei archyvavimo, bibliotekų ir archyvų procesų automatizavimo bei kitiems verslo sektoriams ir sritims. "Sintagmoje" dirba daugiau kaip 130 darbuotojų. Daugiau informacijos - www.sintagma.lt.

Kontaktinis (-iai) asmuo (-enys):
Albertas Šermokas
UAB „Sintagma” generalinis direktorius
Tel. (8 ~5) 210 2400

 

Atnaujinta: 2008.04.15

 

 

 

Greitai

-
Kontaktai Asociacija INFOBALT, Akademijos g. 2 - 519/520, LT-08412 Vilnius.
Tel.: (8-5) 2 622 623, faksas: (8-5) 2 622 624. El. paštas: office (eta) infobalt.lt
^ Į viršų
Copyright © asociacija „Infobalt“, visos teisės saugomos