English  NariaiParodosSpaudos centras 
PradžiaApie musNaujienos Rinkos tyrimai 
 

"Alna Business Solutions" pajamos per metus išaugo perpus

Verslo valdymo sprendimų konsultacijų bendrovės "Alna Business Solutions" neaudituotos pajamos iš veiklos Lietuvoje, Estijoje ir Lenkijoje praėjusiais metais viršijo prognozes ir buvo beveik 20,7 mln. litų. Tai – 49 proc. daugiau nei 2006 m., kai "Alna Business Solutions" apyvarta buvo 13,9 mln. litų.

"Lietuvos bendrovės jau įsidiegė finansų apskaitos sistemas, tad įsibėgėja kitas verslo valdymo sistemų diegimo etapas. Jaučiame klientų poreikį automatizuoti verslo procesus ir didinti veiklos efektyvumą, todėl populiarėja verslo analizės, dokumentų ir ryšių su klientais valdymo sprendimai", – sakė "Alna Business Solutions" generalinis direktorius Tomas Milaknis.

2007 m. labai išsiplėtė "Alna Business Solutions" klientų ratas. Tam pasitarnavo bendrovės sukurti ir pradėti siūlyti statybų, logistikos ir viešajam sektoriams, smulkiam bei vidutiniam verslui pritaikyti sprendimai.

Pasak T. Milaknio, sėkmingą veiklą ir įspūdingą pajamų šuolį lėmė aiškiai apibrėžtos veiklos kryptys, sugebėjimas greitai įgyvendinti projektus bei sukaupta veiklos patirtis, kuri leidžia siūlyti šiuo metu reikalingiausius sprendimus, pritaikytus klientų poreikiams.

Gerų rezultatų pasiekė "Alna Business Solutions" įsteigta bendrovė Lenkijoje. 2006 m. veiklą pradėjusi nauja bendrovė jau sulaukė pripažinimo Lenkijos rinkoje ir pernai gavo 1,5 mln. litų pajamų – beveik penkis kartus daugiau nei ankstesniais metais. "Tik pradėjusiam aktyvų darbą naujam kolektyvui tai – puikus rezultatas. Didelėje Lenkijos rinkoje dar tikrai turime kur plėstis, nestokojame užsakymų, tad planuojama, kad ateityje apyvarta iš veiklos Lenkijoje didės sparčiai", – sakė T. Milaknis.

Estijos "Alna Business Solutions" kaip "Alnos" grupės dalis veikia nuo 2005 metų. Per praėjusius metus bendrovės pajamos paaugo iki 4,7 mln. litų. Pernai ji tapo bendrovių "Microsoft" ir "DocLogix" partnere.

Vienas iš svarbiausių 2007 m. įvykių bendrovės veikloje – prasidėjęs bendradarbiavimas su pasauliniu verslo programinės įrangos lyderiu SAP. "Alna Business Solutions" pirmoji Baltijos šalyse gavo "SAP Value Added Reseller Partner" statusą, kuris leis ne tik diegti SAP sprendimus, bet ir licencijuoti jų naudojimą.

"Alna Business Solutions" kuria ir vysto specializuotus produktus statybos, logistikos, transporto bendrovėms ir viešajam sektoriui, smulkiam ir vidutiniam verslui. Bendrovė yra "Alnos" grupės dalis.

Kontaktinis asmuo:
Maksimas Reznikovas
„VRP | Hill & Knowlton“ projektų vadovas
Tel.: (5) 249 99 51
Mob.: 8 652 85425
El. paštas: maksimas (eta) vrp.lt
Skype: maksimas.reznikovas

 

Atnaujinta: 2008.04.15

 

 

 

Greitai

-
Kontaktai Asociacija INFOBALT, Akademijos g. 2 - 519/520, LT-08412 Vilnius.
Tel.: (8-5) 2 622 623, faksas: (8-5) 2 622 624. El. paštas: office (eta) infobalt.lt
^ Į viršų
Copyright © asociacija „Infobalt“, visos teisės saugomos